▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Głosuj i polecaj dystrybucje, środowiska graficzne, programy i gry,
które wg Ciebie warto używać.

Debian GNU/Linux

Jedna z najstarszych dystrybucji, zapoczątkowana w 1993 roku, kiedy to jeszcze pojęcie dystrybucji Linuksa było nowe. Debian w dużej części oparty został na oprogramowaniu z projektu GNU. Obecnie Debian jest wybierany na system serwerowy, bądź na te stanowiska, gdzie wymagane ...
383 osoby polecają, a 2 nie
Strony WWW: 6 | Galeria: 3

Linux Mint

Dystrybucja oparta o Ubuntu zawierająca jednak znacznie więcej zamkniętego oprogramowania ułatwiającego na co dzień pracę z systemem.
274 osoby polecają, a 2 nie
Strony WWW: 4

Xubuntu

Dystrybucja oparta na Ubuntu Linux, której podstawowym środowiskiem graficznym jest bardzo lekki XFce i w szczególności przeznaczona na słabsze komputery.
203 osoby polecają, a 2 nie
Strony WWW: 4 | Galeria: 1

Ubuntu

Dystrybucja systemu operacyjnego GNU/Linux, przeznaczona do zastosowań biurowych i domowych oparta na środowisku graficznym GNOME
192 osoby polecają, a 17 nie
Strony WWW: 4 | Galeria: 1

Slackware Linux

Jedna z najbardziej solidnych dystrybucji na świecie, przeznaczona jednak dla osób, które już mają doświadczenie w ogólności z Linuksem.
164 osoby polecają, a 2 nie
Strony WWW: 3 | Galeria: 1

Arch Linux

Arch Linux jest prostą, niezależnie rozwijaną dystrybucją Linuksa, wzorowaną na takich dystrybucjach jak Slackware czy CRUX, przeznaczoną dla doświadczonych użytkowników. System ten jest optymalizowany tylko pod najnowsze procesory, więc działa nieco szybciej, niż dystrybucje standardowo przygotowane pod i386. Niewątpliwą zaletą ...
160 osób poleca, a 2 nie
Strony WWW: 2

openSUSE

Bardzo dobra dystrybucja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Posiada kilkadziesiąt graficznych modułów umożliwiających konfigurację systemu. Dystrybucja koncentruje się nie tylko na łatwości użytkowania ale również i na bezpieczeństwie.
130 osób poleca, a 6 nie
Strony WWW: 6

Kubuntu Linux

Dystrybucja systemu operacyjnego GNU/Linux, przeznaczona do zastosowań biurowych i domowych oparta na środowisku graficznym KDE (jest to jedna z odmian Ubuntu)
105 osób poleca, a 3 nie
Strony WWW: 2 | Galeria: 1

Fedora Core

Kontynuacja projektu Red Hat Linux
104 osoby polecają
Strony WWW: 4

Mandriva

Dystrybucja Linux przeznaczona dla początkującego użytkownika
92 osoby polecają, a 3 nie
Strony WWW: 2 | Galeria: 14
Następne >
1 2 3 4 5 ... 7


Linux dystrybucje

Wybierz odpowiednią dystrybucje - system operacyjny Linux

Oferty pracy/ najnowsze

Brak ofert pracy.

Dodaj ofertę pracy. Cena: 10zł za 14 dni, 17zł za 30 dni, 40zł za 90 dni, 60zł za 180 dni, 99zł za 365 dni. Ceny netto

Facebook
Google+
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »