Blog:

Blog firmowy LinuxPortal.pl

Informacje o LinuxPortal.pl.

Polecasz?+7  
Blog firmy: LinuxPortal.pl logo firmy: LinuxPortal.pl
« wróć do listy
Wpis: 7 z 22
Następny Wpis NA LIŚCIE (W DÓŁ)
Zmiana formy organizacyjnej LinuxPortal.pl Blog firmowy LinuxPortal.pl
10 osób twierdzi: warto przeczytać
Następny Wpis NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
Podsumowanie wprowadzonych zmian na LinuxPortal.pl Blog firmowy LinuxPortal.pl
25 osób twierdzi: warto przeczytać
Wpis:

Zgłoś pomysł rozbudowy LinuxPortal.pl

Dodano: wtorek, 1 lipiec 2014r.

Nie każdy wie, że na LinuxPortal.pl znajduje się dział Burze mózgów, w którym każdy może dodawać swoje pomysły na rozbudowę portalu. Oprócz pomysłów, można też zgłaszać uwagi i informować o zauważonych błędach.

Zapraszamy wiec wszystkich użytkowników LinuxPortal.pl nowych i już zarejestrowanych do czynnego uczestniczenia w rozwoju portalu. Wspólna praca z pewnością zaowocuje wymiernymi korzyściami dla wszystkich.

Dział Burze mózgów (http://www.linuxportal.pl/burze-mozgow) dostępny jest dla zalogowanych użytkowników.

Dla osób, które chciałby śledzić na bieżąco pojawiające się wpisy dostępny jest kanał RSS: http://feeds.linuxportal.pl/LinuxPortalpl-burze-mozgow

Osoby, które preferują powiadomienia na e-maila, mogą włączyć OBSERWACJE działu: Burze mózgów. Po każdym zaakceptowanym wpisie dostaną wiadomość na e-maila.

Aby włączyć Obserwację, trzeba się zalogować: http://www.linuxportal.pl/logowanie.html Następnie przejść do działu Burze mózgów (http://www.linuxportal.pl/burze-mozgow) i kliknąć na prawej stronie w link Włącz OBSERWUJ: http://www.linuxportal.pl/burze-mozgow/wlaczobserwuj

W każdej chwili można wysyłkę e-maili wyłączyć. Również w treści wiadomości jest dostępny link do wyłączenia obserwacji bez logowania na LinuxPortal.pl.

UZUPEŁNIENIE

Za dodawane pomysły użytkownicy otrzymują punkty, które wpływają na pozycję w rankingu użytkowników: http://www.linuxportal.pl/punkty

Jeżeli użytkownik reprezentuje firmę (zarządza stroną firmy http://www.linuxportal.pl/firmy ) to za każdy zaakceptowany przez redakcję pomysł może bezpłatnie opublikować ofertę pracy lub szkolenie na łamach LinuxPortal.pl.

Pozdrawiam
Paweł Kuźniar

Udostępnij informacje o Wpisie w sieciach społecznościowych:
Polub LinuxPortal.pl:

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
Wpis: 7 z 22
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »