▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Archiwum wpisów z LinuxDlaFirm.pl oraz LinuxPraca.pl.

SUSE Linux Enterprise Real Time z certyfikatem zgodności ze sprzętem i oprogramowaniem

pawel7 wtorek, 5 sierpień 2008
Novell poinformował o uzyskaniu certyfikatu zgodności SUSE Linux Enterprise Real Time 10 z oprogramowaniem warstwy pośredniej IBM WebSphere Real Time oraz wybranymi systemami IBM BladeCenter. Certyfikat ten gwarantuje klientom uzyskanie pełnej wydajności, niezawodności i przewidywalności działania dla newralgicznych aplikacji wykorzystywanych w firmie.

"Novell SUSE Linux Enterprise Real Time jest w pełni zgodny z WebSphere Real Time i posiada certyfikat zgodności z wybranym i systemami IBM BladeCenter" - mówi Roger Levy, starszy wiceprezes i dyrektor generalny działu Open Platform Solutions w firmie Novell. "Przedsiębiorstwa wykorzystujące aplikacje Java, które muszą spełniać ścisłe kryteria czasu realizacji zadań, dysponują teraz zintegrowanym, przetestowanym i zoptymalizowanym środowiskiem umożliwiającym tworzenie i eksploatację obciążeń Java czasu rzeczywistego."

Firmy coraz częściej standaryzują się na środowisku Java ze względu na możliwość łatwego przenoszenia aplikacji i krótszy czas wdrażania. Jednak do niedawna przedsiębiorstwa eksploatujące aplikacje Java czasu rzeczywistego nie były w stanie zagwarantować spełnienia ostrych wymagań związanych jakością świadczonych usług. Połączenie sprzętu IBM BladeCenter, oprogramowania warstwy pośredniej IBM WebSphere Real Time i systemu Novell SUSE Linux Enterprise Real Time 10 gwarantuje działającym w czasie rzeczywistym obciążeniom Java przewidywalną wydajność. Tym samym użytkownicy rozwiązania od firm IBM i Novell, jak organizacje świadczące usługi finansowe, mogą sprostać zobowiązaniom wewnętrzny i zewnętrznym.

"IBM i Novell udostępniły klientom poszukującym możliwości zmniejszenia opóźnień i zwiększenia dyspozycyjności aplikacji czasu rzeczywistego kompletne rozwiązanie w postaci certyfikowanego, objętego wsparciem pakietu opartego na oprogramowaniu open source" - mówi Inna Kuznetsova, dyrektor do spraw Linuksa w IBM. "Linux czasu rzeczywistego umożliwia klientom uszeregowanie procesów według priorytetów i zagwarantowanie przewidywalnego czasu wykonania najbardziej wymagających pod tym względem zadań."

Ceny i dostępność

SUSE Linux Enterprise Real Time 10 jest już dostępny; cena rocznego abonamentu wynosi 2500 USD. Więcej informacji o cenach i dostępności można znaleźć pod adresem www.novell.com/realtime.

SUSE Linux Enterprise Real Time 10 posiada wszelkie zalety charakterystyczne dla rodziny produktów SUSE Linux Enterprise. Jest to nowej generacji platforma odznaczającą się najwyższą jakością wykonania i najszerszymi możliwościami współdziałania w środowiskach heterogenicznych, od komputerów osobistych po centra danych. SUSE Linux Enterprise Real Time jest w pełni zintegrowany z Novell ZENworks Orchestrator, rozwiązaniem umożliwiającym skalowalne zarządzanie heterogenicznymi zasobami. Współdziałanie obu produktów umożliwia rozszerzenie korzyści ze zmniejszonych opóźnień poza aplikacje, na obszar całego centrum danych. Więcej informacji o ofercie firmy Novell dotyczącej rozwiązań SUSE Linux Enterprise można znaleźć pod adresem www.novell.com/linux.

Wpisy z blogów/ TOP 30dni

Pliki /etc/shadow, /etc/security/passwd i /etc/group - Dodawanie nowych użytkowników - cz.3 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
41 osób twierdzi: warto przeczytać
Polecenia useradd i newusers - Dodawanie nowych użytkowników - cz.5 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
39 osób twierdzi: warto przeczytać
Linux for Woman Beings KDEFamily.pl
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Prosta kompilacja jądra jack
34 osoby twierdzą: warto przeczytać
Wpisy z blogów więcej:

Wiadomości/ TOP 24godz.

Microsoft Edge w końcu dla Linuksa! Kiedyś… Przystajnik
3 osoby twierdzą:: warto przeczytać
PowerShell popularniejszy pod Linuxem niż pod Windowsem CHIP.pl
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
GIMP 2.10.10 jak gdyby nigdy nic Przystajnik
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Szybkie sieci do przesyłania miliarda GIF-ów z kotami – Sesja Linuksowa DobreProgramy.pl
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Konteneryzacja i jej bezpieczeństwo – Sesja Linuksowa DobreProgramy.pl
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Wiadomości więcej:

Linux dystrybucje/ TOP polecane

logo: Debian GNU/Linux Debian GNU/Linux
388 osób poleca, a 2 nie
logo: Linux Mint Linux Mint
279 osób poleca, a 2 nie
logo: Xubuntu Xubuntu
203 osoby polecają, a 2 nie
logo: Ubuntu Ubuntu
192 osoby polecają, a 18 nie
logo: Slackware Linux Slackware Linux
166 osób poleca, a 2 nie
Linux dystrybucje więcej:

Nowi Użytkownicy

logo: Paweł Paweł

logo: Jan Jan

logo: aa aaa aa aaa

logo: casyan casyan

logo: Józef Józef

Facebook
Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »