▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Archiwum wpisów z LinuxDlaFirm.pl oraz LinuxPraca.pl.

SUSE Linux otrzymuje certyfikat VMware Ready

pawel7 wtorek, 16 wrzesień 2008
Novell poinformował o uzyskaniu przez system SUSE Linux Enterprise certyfikatu VMware
Ready, poświadczającego pełną zgodność pracy tego system operacyjnego w środowisku zwirtualizowanym w trybie gościa (guest), a także o swoim wsparciu dla programów VMware Ready oraz VMware Studio. Novell zawarł także z firmą VMware umowę redystrybucyjną, która umożliwi niezależnym dostawcom oprogramowania (ISV) pobieranie, konfigurowanie oraz dystrybucję wersji testowych SUSE Linux Enterprise za pośrednictwem VMware Virtual Appliance Marketplace. Wszystko to gwarantuje użytkownikom wirtualnych urządzeń stworzonych za pomocą VMware Studio i SUSE Linux Enterprise możliwość pełnego wykorzystania zalet platformy VMware, prostotę wdrażania, łatwość zarządzania i wysoki stopień bezpieczeństwa.

Wirtualne urządzenia to przygotowane do uruchomienia na maszynie wirtualnej i wstępnie skonfigurowane pakiety oprogramowania, zawierające już system operacyjny JeOS (Just enough Operating System) oraz aplikacje. Są one wdrażane, aktualizowane i zarządzane jako całość, co ułatwia klientom ich eksploatację. SUSE Linux Enterprise i VMware Studio dają klientom dostęp do w pełni przetestowanych, zoptymalizowanych i niezawodnych w działaniu urządzeń wirtualnych, gotowych do uruchomienia w środowiskach wirtualnych. Novell ułatwia niezależnym dostawcom oprogramowania szybkie przygotowywanie testowych i pełnych wersji wirtualnych urządzeń, zapewniając bezpłatne narzędzia do tworzenia i testowania urządzeń, elastyczne modele cenowe i licencjonowania oraz oczywiście profesjonalne wsparcie techniczne.

*Dzięki VMware Studio i programowi VMware Ready twórcy oprogramowania mogą lepiej spełniać potrzeby użytkowników i uprościć proces wdrażania oprogramowania, gdyż mają możliwość tworzenia wysokiej jakości wirtualnych urządzeń, co jest potwierdzone testami i certyfikatem VMware Ready* * mówi Dan Chu, wiceprezes ds. nowych produktów i rozwiązań w VMware. *Novell przystępuje do programu jako jego strategiczny uczestnik, dzięki czemu nasi klienci otrzymają dostęp do SUSE Linux Enterprise, systemu Linux klasy korporacyjnej, zapewniającego solidne wsparcie dla zwirtualizowanych aplikacji.*

Dzięki programowi VMware Ready twórcy oprogramowania i klienci mają gwarancję, że:

- Wirtualne urządzenia są przetestowane i zweryfikowane zgodnie z wymaganiami programu VMware Ready, gotowe do bezpiecznej eksploatacji w środowisku produkcyjnym i zoptymalizowane do działania na platformie VMware Infrastructure.

- Wirtualne urządzenia VMware Ready Virtual zachowują zgodność z dobrymi praktykami i zapewniają użytkownikom osiąganie najlepszych wyników.

- Logo VMware Ready jest symbolem pewności, gwarantującym klientom najwyższą jakość wirtualnych urządzeń VMware Ready.

*Zawsze uważaliśmy, że największą korzyścią z wdrażania urządzeń programowych jest prostota* * mówi Roger Levy, starszy wiceprezes i dyrektor generalny działu Open Platform Solutions w firmie Novell. *Im łatwiej jest stworzyć urządzenie, tym szybciej może ono trafić na rynek. Bezpłatne udostępnienie SUSE Linux Enterprise dla celów testowania urządzeń programowych to ważny czynnik sprzyjający rozwojowi tego rynku.*

Więcej informacji: www.novell.com/pl-pl/PL/linux/virtualization

Wpisy z blogów/ TOP 30dni

Pliki /etc/shadow, /etc/security/passwd i /etc/group - Dodawanie nowych użytkowników - cz.3 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
41 osób twierdzi: warto przeczytać
Polecenia useradd i newusers - Dodawanie nowych użytkowników - cz.5 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
39 osób twierdzi: warto przeczytać
Linux for Woman Beings KDEFamily.pl
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Prosta kompilacja jądra jack
34 osoby twierdzą: warto przeczytać
Wpisy z blogów więcej:

Wiadomości/ TOP 24godz.

Nowe MATE 1.22 w starym stylu Przystajnik
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Bo co, jeśli nie OpenShot 2.4.4 Przystajnik
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Solus 4 w walce o swój kawałek tortu Przystajnik
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
SUSE na swoim Przystajnik
12 osób twierdzi: warto przeczytać
Wiadomości więcej:

Linux dystrybucje/ TOP polecane

logo: Debian GNU/Linux Debian GNU/Linux
387 osób poleca, a 2 nie
logo: Linux Mint Linux Mint
279 osób poleca, a 2 nie
logo: Xubuntu Xubuntu
203 osoby polecają, a 2 nie
logo: Ubuntu Ubuntu
192 osoby polecają, a 18 nie
logo: Slackware Linux Slackware Linux
166 osób poleca, a 2 nie
Linux dystrybucje więcej:
Facebook
Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »