▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następny Konkurs NA LIŚCIE (W DÓŁ)
Konkurs: Najaktywniejszy użytkownik LinuxPortal.pl miesiąca września 2012r.
11 osób poleca
Następny Konkurs NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
Konkurs: Najaktywniejszy użytkownik LinuxPortal.pl miesiąca listopada 2012r.
7 osób poleca

Konkurs skierowany jest do wszystkich użytkowników LinuxPortal.pl. Szukamy najaktywniejszego użytkownika w miesiącu październiku. Zwycięzca otrzyma dowolną przez siebie wybraną książkę z wydawnictwa http://helion.pl. (Nie dotyczy książek dostępnych wyłącznie w druku na żądanie oraz w przedsprzedaży).

Konkurs polega na zbieraniu punktów za aktywność. Będąc zalogowanym użytkownikiem zdobywa się punkty za odwiedzanie, przeglądanie, dodawanie, głosowanie i komentowanie!

Sponsor
Helion.pl http://www.helion.pl

Czas trwania konkursu
Konkurs trwa od 01.10.2012r. do 31.10.2012r. (środa).

Kryteria wyboru zwycięzcy
Jedno kryterium wyboru - zwycięzcą zostanie osoba, która uzbiera najwięcej punktów.

Punkty można otrzymać za:
Będąc osobą zalogowaną na LinuxPortal.pl punkty otrzymuje się za odwiedzanie, przeglądanie, dodawanie, głosowanie i komentowanie.

Za odwiedzanie LinuxPortal.pl raz dziennie (jednorazowo) (w godzinach od 00:00 do 23:59) - 50 pkt.

Za każdą odwiedzoną stronę - 1 pkt

Za każdy oddany głos (na plus lub minus) (głosowanie dot. działów Wiadomości, Wpisy z blogów, Blogi, Źródła, Dystrybucje, Środowiska graficzne, Programy, Szkolenia, Usługi, Burze mózgów, Konkursy). Nie więcej niż 50 głosów dziennie. - 5 pkt.

Za dodany komentarz (komentowanie dot. działów Wiadomości, Wpisy z blogów, Dystrybucje, Środowiska graficzne, Programy, Burze mózgów, Konkursy). Nie wiecej niż 20 komentarzy dziennie. Komentarze o niskiej wartości merytorycznej mogą nie być liczone. - 20 pkt.

Za dodaną wiadomość, która trafi na główną stronę działu Wiadomości (warto przeczytać). Nie wiecej niż 10 wiadomości dziennie. - 100 pkt.

Za dodany wpis na blogu, który trafi na główną stronę działu Wpisy z blogów (warto przeczytać). Nie wiecej niż 10 wpisów dziennie. - 300 pkt.

Za dodaną burzę, która zostanie zaakceptowana przez Redakcję. w działe Burze mózgów. Nie wiecej niż 10 burz dziennie. - 50 pkt.

Jak zacząć?
Zarejestrować się na LinuxPortal.pl, następnie zalogować i często odwiedzać, przeglądać, dodawać, głosować i komentować :-)

Powiadomienie wybranej osoby
Wyniki będą podawane na bieżąco. Trwają jeszcze prace techniczne. Po zakończeniu konkursu zostaną również tutaj dodane jako aktualizacja tego wpisu.

Nagroda
Nagrodą jest jedna dowolna książka z oferty http://helion.pl aktualnie dostępna z którejkolwiek kategorii! (Nie dotyczy książek m.in. dostępnych wyłącznie w druku na żądanie oraz w przedsprzedaży). Nagroda będzie wysyłana tylko na adres na terenie naszego kraju (Polski).

Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie do redakcji LinuxPortal.pl pocztą elektroniczną, swoich danych adresowych nie później niż 14 dni od daty zakończenia konkursu.

Redakcja LinuxPortal.pl zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji uczestnika, kiedy okaże się że wspomaga się narzędziami automatyzującymi zdobywanie punktów.

Życzymy powodzenia i zapraszamy!
Redakcja LinuxPortal.pl

Wyniki konkursu

Nagrodę w postaci książki wydawnictwa helion.pl (http://www.helion.pl) otrzymuje: krzysztof (wizytówka użytkownika: http://www.linuxportal.pl/osoby/id19669-krzysztof)

Lista 10 najaktywniejszych użytkowników października: http://www.linuxportal.pl/punkty/2012/10

Zwycięzcy gratulujemy!

Redakcja
LinuxPortal.pl

Dodano: 6 lat temu
Udostępnij informację o Konkursie w sieciach społecznościowych:
Polub LinuxPortal.pl:

Komentarze: 1

logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
logo:
6 lat temu
Dziękuję bardzo!
Odpowiedz #175130
Przejdź na początek komentarzy
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »