▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następna Dystrybucja NA LIŚCIE (W DÓŁ)
logo: Lunar-Linux Lunar-Linux
4 osoby polecają
Następna Dystrybucja NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
logo: Sidux Sidux
4 osoby polecają
Strona dystrybucji:

Elive

Elive to prosta w obsłudze dystrybucja Linuksa typu LiveCD, zbudowana w oparciu o dystrybucję Debian Etch. Domyślnym (i jedynym) środowiskiem graficznym jest lekki i miły dla oka menedżer Enlightenment. Posiada własne centrum konfiguracyjne - Elpanel, z poziomu którego można kontrolować cały system, począwszy od ustawień sprzętu po instalację i uruchamianie... więcej opisu

Polecasz?+4nie polecam 0  

Opis dystrybucji:

Elive to prosta w obsłudze dystrybucja Linuksa typu LiveCD, zbudowana w oparciu o dystrybucję Debian Etch. Domyślnym (i jedynym) środowiskiem graficznym jest lekki i miły dla oka menedżer Enlightenment. Posiada własne centrum konfiguracyjne - Elpanel, z poziomu którego można kontrolować cały system, począwszy od ustawień sprzętu po instalację i uruchamianie programów. Elive ma bardzo niskie wymagania sprzętowe, dzięki czemu praca z tą dystrybucją jest bardzo komfortowa.

Informacje o Elive współtworzą:

 

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »