▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Dodaj wiadomość

Przyjmujemy do publikacji tylko wiadomości związane z systemem Linux, oprogramowaniem open source oraz systemem Android.

Każda wiadomość przed weryfikacją trafi do publicznie dostępnych Wiadomości oczekujących.

Wszystkie wiadomości przed dodaniem do Wiadomości podlegają weryfikacji. Staramy się unikać dodawania wiadomości takich samych publikowanych już na innych serwisach. Szczególnie wtedy kiedy jest to kopia innego tekstu. Również nie będziemy polecać wiadomości, które zostały przepisane z innej strony, pomimo tego, że autor źródłowego tekstu się na to zgadza.

Informacje prasowe od firm
Jeśli reprezentujesz firmę, która działa w "Linuksie" i chcesz opublikować informację prasową to najlepiej załóż Stronę firmy i w ramach niej Bloga firmowego.

Redakcja LinuxPortal.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści dodawanych wiadomości oraz przekazania tego prawa wybranym użytkownikom LinuxPortal.pl a także do usuwania wiadomości.

Masz pytanie? Zadzwoń do Redakcji tel. 511 07 55 62 lub napisz.

Jeżeli nie masz jeszcze konta na LinuxPortal.pl to

Zarejestruj się

- rejestracja jest całkowicie darmowa,
- na podany adres email nie wysyłamy informacji reklamowych.

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »