Archiwum wpisów z LinuxDlaFirm.pl oraz LinuxPraca.pl.

OPISY PROGRAMÓW

Platforma dla Pingwina - baza danych Oracle
Przygoda z Linuksem zaczęła się w 1991 roku. Wtedy to narodził się produkt, który po burzliwym okresie dzieciństwa wyrósł dziś na silnego i pięknego młodzieńca, odważnie wkraczającego do największych korporacji świata. Wspierają go potężni i wpływowi protektorzy - wśród nich jest także Korporacja Oracle. »

Przegląd klientów Jabbera dla Linuksa
Jabber jest to (za Wikipedią ) otwarty, oparty na XML protokół komunikacji w czasie rzeczywistym. Podstawowym zastosowaniem tej technologii są systemy Natychmiastowej Komunikacji (IM), czyli między innymi komunikatory internetowe . Słowem Jabber określa się również sieć, w której działają komunikatory wykorzystujące ten protokół. »

HansaWorld FIRSTOFFICE
logo HansaWorld


HansaWorld FirstOffice to zintegrowane oprogramowanie księgowe z kalendarzem. Przyjazne dla użytkownika z małego biznesu i stowarzyszeń. HansaWorld FirstOffice jest wyczerpującym rozwiązaniem dla administrowania finansami: posiada pakiet funkcji dla zaoszczędzenia czasu, jest pomocny w uniknięciu problemów administracyjnych.
»

HansaWorld FIRSTCONTACT
logo HansaWorld


Zarządzanie Relacjami z Klientami, CRM. Trzy słowa, trzy litery i setki interpretacji. Sukces zależy od możliwości obsługi klientów. Obsługa klienta zależy od Państwa, Państwa personelu oraz od używanych narzędzi biznesowych. HansaWorld CRM został zaprojektowany po to, aby wspomóc doskonalenie zarządzania relacjami z klientami. Ponad 17 lat ciągłego rozwoju oraz uwagi ponad 64000 firm z ponad 84 krajów pomogły nam rozwinąć HansaWorld CRM. Technologia i konstrukcja “stanu sztuki” uczyniły go doskonałym narzędziem CRM zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw.
»

HansaWorld ENTERPRISE
logo HansaWorld


HansaWorld Enterprise jest oferowana jako modułowy system klasy ERP oraz CRM, pierwotnie przeznaczony dla małych, ale w miarę rozwoju również dla średniej wielkości przedsiębiorstw. Liczba modułów, wynosząca obecnie około 45, stale wzrasta.
»

TRAWERS dla Linux
TrawersTRAWERS to zintegrowany pakiet oprogramowania, wspomagający obsługę przedsiębiorstwa. Na pakiet składa się przeszło 20 systemów. Są one zarządzane i konfigurowane z poziomu systemu administracji.
System jest produktem polskim i jest przystosowany do polskich warunków pracy przedsiębiorstw. Jego funkcjonalność została przystosowana do wymagań prawnych związanych z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej.
Jego możliwości obejmują takie dziedziny, jak:
»
Starsze >
1 2

Wyniki: 1 - 6 z 10

Wpisy z blogów/ TOP 30dni

Pliki /etc/shadow, /etc/security/passwd i /etc/group - Dodawanie nowych użytkowników - cz.3 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
41 osób twierdzi: warto przeczytać
Polecenia useradd i newusers - Dodawanie nowych użytkowników - cz.5 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
39 osób twierdzi: warto przeczytać
Prosta kompilacja jądra jack
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Linux for Woman Beings KDEFamily.pl
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Wpisy z blogów więcej:

Wiadomości/ TOP 24godz.

Nowa wersja programu obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm - Smabi Blog firmy Smabi
3 osoby twierdzą:: warto przeczytać
LinuxPro 2004 Blog firmy Software - Konferencje
4 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Dostępna jest już wersja 1.2.2 programu Mała Księgowość Blog firmy Lefthand
3 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Pierwsza edycja konferencji IT Underground 2004 Blog firmy Software - Konferencje
3 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Internet.Con 2004  Największe spotkanie twórców i użytkowników technologii internetowych Blog firmy Software - Konferencje
3 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Wiadomości więcej:

Linux dystrybucje/ TOP polecane

logo: Debian GNU/Linux Debian GNU/Linux
391 osób poleca, a 2 nie
logo: Linux Mint Linux Mint
282 osoby polecają, a 2 nie
logo: Xubuntu Xubuntu
204 osoby polecają, a 2 nie
logo: Ubuntu Ubuntu
193 osoby polecają, a 18 nie
logo: Slackware Linux Slackware Linux
166 osób poleca, a 2 nie
Linux dystrybucje więcej:
Facebook
Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »