▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Strona użytkownika:

MaciejKupiec

od conajmniej 4 lat na LinuxPortal.pl

Aktywność użytkownika:

logo: MaciejKupiec
Użytkownik MaciejKupiec dodał Komentarz:
4 lat temu
To jest właśnie problem polskiego systemu edukacji i władz lokalnych. Władze lokalne sądzą wg siebie "jak coś innego, to chciał się dorobić". Szkoła z kolei jest skretyniała instytucją, która nie ma pojęcia, jak działa świat i ekonomia. Tutaj sprawę oddałbym pod arbitraż z udziałem telewizji niezależnej. Postawiłbym zarzut w stylu - a kto z was chciał się dorobić na prowizjach sprzedażowych Microsoftu? I sprawę do CBA. Niech im dupy trzepią.
Link do komentarza
Komentarz dodany do :
logo: LinuxPortal.pl informuje ...
4 lat temu

List od czytelnika, informatyka w jednym z urzędów gmin, który wdrożył Linux Mint w pracowniach komputerowych

Komputery w pracowni szkolnej

Dostaliśmy dzisiaj list od naszego czytelnika, informatyka, w którym informuje o swoich problemach w relacji pracownik - przełożony, po wdrożeniu systemu Linux Mint w pracowniach szkolnych, które zostały oddane dzieciom do nauki pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Z okresu działania ...

96 osób twierdzi: warto przeczytać
Komentarze: 20
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »