Strona użytkownika:

christo

od conajmniej 7 lat na LinuxPortal.pl

Bo tak.

Aktywność użytkownika:

logo: christo
Użytkownik christo dodał Komentarz:
7 lat temu
Ja wyszło z Unity to ja sie przestawiłem na minta.
Link do komentarza
Komentarz dodany do :

Ubuntu

Dystrybucja systemu operacyjnego GNU/Linux, przeznaczona do zastosowań biurowych i domowych oparta na środowisku graficznym GNOME
193 osoby polecają, a 18 nie
Strony WWW: 4 | Galeria: 1
logo: christo
Użytkownik christo dodał Odpowiedź na komentarz: ► Kuba Polankowski: "Moim zdaniem Debian ma 1 cechę którą nie ma ŻADNA..."
7 lat temu
No to co prawda stary post ale napisze że Mageia go przebija bo ma jedno DVD i mozna wszystko z niego doinstalować bez netu.
Link do odpowiedzi na komentarz
Komentarz dodany do :

Debian GNU/Linux

Jedna z najstarszych dystrybucji, zapoczątkowana w 1993 roku, kiedy to jeszcze pojęcie dystrybucji Linuksa było nowe. Debian w dużej części oparty został na oprogramowaniu z projektu GNU. Obecnie Debian jest wybierany na system serwerowy, bądź na te stanowiska, gdzie wymagane ...
391 osób poleca, a 2 nie
Strony WWW: 6 | Galeria: 3
logo: christo
Użytkownik christo dodał Komentarz:
7 lat temu
Używam systemu od 17-tki zaczołem od mate,xfce, od ponad roku jadę na cinnamonie i co by mi wciskano to środowisko jest super i do grafiki ( VLC filmy ) i do muzyki ( audacious ) .
Link do komentarza
Komentarz dodany do :

Linux Mint

Dystrybucja oparta o Ubuntu zawierająca jednak znacznie więcej zamkniętego oprogramowania ułatwiającego na co dzień pracę z systemem.
282 osoby polecają, a 2 nie
Strony WWW: 4
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »