▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Strona użytkownika:

Rafał

od conajmniej 4 lat na LinuxPortal.pl

Aktywność użytkownika:

logo: Rafał
Użytkownik Rafał dodał Komentarz:
4 lat temu
Raczej błąd leży po Twojej stronie a nie po stronie pendrive. Spróbuj najpierw usunąć wszystkie partycje(najlepiej przy pomocy fdisk). A dopiero potem utworzyć liveUSB. Jeżeli masz pendriva z iso czy płytę to automatycznie jest tam tworzony system pliku ISO9660, a wymogiem do poprawnego działania jest to aby partycja miała dokładnie tyle samo miejsca co sam obraz.
Link do komentarza
Komentarz dodany do :
Wpis z Bloga: jack
4 lat temu

Pendrive vs. Pendrive a obraz.iso

komunikat o błędzie

Ostatnio miałem problem z nagraniem obrazu.iso , powiedzie co w tym dziwnego? zacznę od początku…najpierw pobieram obraz, obojętnie jakiej distr. Linuksa. Następny mój krok to nagranie na nośnik pamięci. Kiedyś to by była płyta CD lub DVD, ale powoli przechodzi ...

25 osób twierdzi: warto przeczytać, a 1 , że nie
Komentarze: 3
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »