▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Strona użytkownika:

antonratus

od conajmniej 6 lat na LinuxPortal.pl

Aktywność użytkownika:

logo: antonratus
Użytkownik antonratus zagłosował na TAK na Propozycję artykułu:
4 lat temu
logo: Marek Jędrusik
Użytkownik Marek Jędrusik dodał Propozycję artykułu:
4 lat temu
+2
popierasz
?
nie popieram  0
logo: antonratus
Użytkownik antonratus dodał Komentarz:
6 lat temu
"mplayer" jest aplikacją, której podstawową i niezastąpioną zaletą jest obsługiwanie z linii komend (w konsoli, lub terminalu). Umożliwia to pisanie skryptów (np. do obsługi radia internetowego) oraz innych manipulacji plikami multimedialnymi, które to mozliwości są niedostępne w nakładkach graficznych na ten program: GMplayer, Gnome-mplayer, SMplayer, KMplayer, Kplayer, DragonPlayer i kilka innych...
Link do komentarza
Komentarz dodany do :

MPlayer

Odtwarzacz multimedialny
9 osób poleca
Strony WWW: 2
Kategoria:multimedia
logo: antonratus
Użytkownik antonratus dodał Komentarz:
6 lat temu
Dla minimalistów, raczej zaawansowanych. Przy niewielkich wymaganiach systemowych, wysoce konfigurowalny, szybki i stabilny manager okien. Konieczna jest podstawowa znajomość j.angielskiego, gdyż wszystkie ustawienia są wykonywane poprzez edycję plików konfiguracyjnych w ~/.icewm (plain text), które to pliki (jak też cała pomoc dla IceWM) jest english_only. Niektóre dystrybucje oferują graficzne konfiguratory dla IceWM, ale obsługują one tylko nieliczne, podstawowe opcje. Również podstawowa instalacja, jaką oferują niektóre dystrybucje (np. Puppy, Antix, Scientific), nie ujawnia możliwości tego managera okien. Trochę zapomniany, chyba już nie rozwijany, z pewnością niedoceniany!
Link do komentarza
Komentarz dodany do :

IceWM

Kolejny menedżer okien pod Linuxa
5 osób poleca, a 1 nie
Strony WWW: 2
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »