▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następny Program NA LIŚCIE (W DÓŁ)
logo: Kaffeine Kaffeine
11 osób poleca
Następny Program NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
logo: Brasero Brasero
11 osób poleca, a 1 nie
Strona programu:

Audacious

Wygodny odtwarzacz plików muzycznych łudząco podobny do Winampa pod Windows lub XMMS z Linuksa. Nie jest jednak kontynuacją projektu XMMS, tylko jego odgałęzieniem. Audacious ma w założeniu być samodzielnym pełnym odtwarzaczem muzycznym, z własnym silnikiem. W porównaniu do XMMS posiada dużo lepiej zorganizowany i bardziej przejrzysty panel konfiguracyjny oraz (wg... więcej opisu

Polecasz?+11nie polecam 0  

Opis programu:

Wygodny odtwarzacz plików muzycznych łudząco podobny do Winampa pod Windows lub XMMS z Linuksa. Nie jest jednak kontynuacją projektu XMMS, tylko jego odgałęzieniem. Audacious ma w założeniu być samodzielnym pełnym odtwarzaczem muzycznym, z własnym silnikiem. W porównaniu do XMMS posiada dużo lepiej zorganizowany i bardziej przejrzysty panel konfiguracyjny oraz (wg autorów) cechuje go stabilniejsza praca. Jako, że XMMS nie jest już rozwijany, Audacious jest najlepszą alternatywą dla tych, którzy pod Windows korzystali z programu Winamp. Obsługuje takie kodeki jak: AAC, Ogg, FLAC, WMA, MPEG3, MPC i inne, posiada możliwość korzystania ze skór do Winampa oraz łatwo rozbudować jego funkcjonalność przy pomocy wielu wtyczek.

Informacje o Audacious współtworzą:

 

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »