▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Głosuj i polecaj dystrybucje, środowiska graficzne, programy i gry,
które wg Ciebie warto używać.

XChat

XChat jest rozbudowanym klientem IRC. Chat obsługuje jednoczesne połączenia do wielu serwerów, umożliwia przesyłanie plików, zapamiętuje hasła dla połączeń. Posiada bardzo elastyczną konfigurację, można zmieniać wygląd programu, przebudowywać strukturę menu i wiele innych.
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

KCall

KCall jest ciekawym programem, który w przyszłości ma być częścią projektu Kontact. KCall to program obsługujący i integrujący telefon i komputer za pośrednictwem KDE. Obsługuje także VoIP przez protokół SIP.
4 osoby polecają
Strony WWW: 1

KatchTV

Program umożliwiający oglądanie telewizji i radia przez internet związany ze środowiskiem graficznym KDE. Posiada bardzo wygodny interfejs, czytnik RSS oraz bardzo dobrze rozwinięty system zakładek. Wspiera ponadto m.in. audycje oparte na protokole Bittorrent i filmy nagrywane w Macromedia Flash.
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

Btype

To prosty w obsłudze program do edycji plików .torrent. Wspiera odczyt, edycję i zapisywanie. Nie wyświetla znaków, które nie nadają się do wyświetlenia, zamiast tego pojawia się pozycja Binary data .
2 osoby polecają
Strony WWW: 1

Evolution

To rozbudowany program pocztowy oraz organizer (kalendarz, lista zadań, książka adresowa) dla środowiska Gnome. Obsługuje wiele kont pocztowych, umożliwia sortowanie wiadomości wedle zadanych kryteriów oraz przeszukiwanie poczty. Posiada filtr niechcianej poczty wykorzystując SpamAssassin. Umożliwia ponadto synchronizację z palmtopami.
13 osób poleca, a 1 nie
Strony WWW: 2

Claws Mail

Prosty w obsłudze klient poczty. Wyglądem i możliwościami interfejsu przypomina znane z Windowsowego środowiska Outlook Express, Becky i Datula. Prawie wszystkie operacje można wykonywać za pomocą skrótów klawiaturowych.
5 osób poleca
Strony WWW: 4

qbittorrent

Bardzo dobry i prosty w obsłudze graficzny klient sieci torrent. Główne cechy: obsługa plików ipfilter.dat do blokowania hostów, kompaktowy i intuicyjny interfejs, obsługa DHT (zdecentralizowanej sieci bittorent), wsparcie dla uwierzytelniania trackera, zlokalizowany w ponad 20 językach, obsługa kodowania w standardzie ...
5 osób poleca
Strony WWW: 4

Pidgin

Dawna nazwa - Gaim. Pidgin jest modularnym komunikatorem, który umożliwia jednoczesną komunikację z następującymi sieciami: AIM, ICQ, Jabber/XMPP, MSN Messenger, Yahoo!, Bonjour, Gadu-Gadu, IRC, Novell GroupWise Messenger, QQ, Lotus Sametime, SILC, SIMPLE oraz Zephyr.
39 osób poleca, a 2 nie
Strony WWW: 1 | Galeria: 1

TleenX

Klient Tlen.pl dla Linuksa. Częściowo obsługuje także sieci Jabber oraz Gadu-Gadu.
4 osoby polecają
Strony WWW: 1

WebDownloader for X (D4X)

Zaawansowany menedżer pobierania plików poprzez protokoły HTTP, HTTPS, FTP.
4 osoby polecają
Strony WWW: 1


Linux i Programy

Znajdź dobre programy na system Linux

Wiadomości/ warto przeczytać

Żarty się skończyły – REAPER 5.974 Przystajnik
7 osób twierdzi: warto przeczytać
Trochę o ulimit oraz prlimit NFsec
10 osób twierdzi: warto przeczytać
digiKam 6.1.0 i wtyczki od nowa Przystajnik
8 osób twierdzi: warto przeczytać
Uciekając z sudo – część czwarta NFsec
7 osób twierdzi: warto przeczytać
PowerShell popularniejszy pod Linuxem niż pod Windowsem CHIP.pl
6 osób twierdzi: warto przeczytać
Wiadomości więcej:
Facebook
Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »