▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

Głosuj i polecaj dystrybucje, środowiska graficzne, programy i gry,
które wg Ciebie warto używać.

WebDownloader for X (D4X)

Zaawansowany menedżer pobierania plików poprzez protokoły HTTP, HTTPS, FTP.
4 osoby polecają
Strony WWW: 1

ekg2

Konsolowy klient sieci Gadu-Gadu, IRC, Jabber.
4 osoby polecają

MLDonkey

Klient sieci P2P: eDonkey2000, overnet, Gnutella, DirectConnect, soulseek, BitTorrent, i inne
4 osoby polecają

Blokkal

Jest to klient bardzo wielu blogowych protokołów i stron. Celem jest ujednolicenie dostępu do jak największej ilości systemów blogowych. Wsparcie dla różnych protokołów może zostać dodane za pomocą wtyczek, co czyni go bardzo elastycznym i wygodnym w użyciu. Obecnie wspiera ...
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

Kssh

W systemach uniksowych bardzo często wykorzystuje się połączenia z innymi komputerami za pomocą protokołu ssh. Kssh podobnie jak windowsowy putty pozwala na szybkie zapisanie wielu profili połączeń z różnymi hostami. Jest w pełni konfigurowalny i bardzo prosty w obsłudze.
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

KTrafficAnalyzer

Prosty w obsłudze analizator ruchu w sieci przeznaczony dla środowiska KDE. Dostarcza statystyk w postaci sumy każdego dnia rozmiarów pobrań i wysłań pakietów oraz wyświetla bierzące połączenie w postaci kolorowego wykresu. Posiada w pełni konfigurowalny interfejs.
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

Getleft

Getleft jest programem mającym za zadanie ściąganie całych witryn internetowych na dysk. Celem autora projektu było stworzenie programu umożliwiającego nie przeglądanie stron w trybie offline po ściągnięciu, tylko ściągnięcie bardzo dużej ilości plików podlinkowanych na danej witrynie. Oczywiście 'surfowanie' po ...
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

aMSN

aMSN jest otwartym klonem komunikatora MSN Messenger z systemu Windows. Umożliwia wyświetlanie obrazków i emotikon, posiada wsparcie dla kamery internetowej, obsługuje wiele kont oraz grupy, ma wsparcie dla konferencji i wiele innych.
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

XChat

XChat jest rozbudowanym klientem IRC. Chat obsługuje jednoczesne połączenia do wielu serwerów, umożliwia przesyłanie plików, zapamiętuje hasła dla połączeń. Posiada bardzo elastyczną konfigurację, można zmieniać wygląd programu, przebudowywać strukturę menu i wiele innych.
3 osoby polecają
Strony WWW: 1

KatchTV

Program umożliwiający oglądanie telewizji i radia przez internet związany ze środowiskiem graficznym KDE. Posiada bardzo wygodny interfejs, czytnik RSS oraz bardzo dobrze rozwinięty system zakładek. Wspiera ponadto m.in. audycje oparte na protokole Bittorrent i filmy nagrywane w Macromedia Flash.
3 osoby polecają
Strony WWW: 1


Linux i Programy

Znajdź dobre programy na system Linux

Wiadomości/ warto przeczytać

Żarty się skończyły – REAPER 5.974 Przystajnik
7 osób twierdzi: warto przeczytać
Trochę o ulimit oraz prlimit NFsec
10 osób twierdzi: warto przeczytać
digiKam 6.1.0 i wtyczki od nowa Przystajnik
8 osób twierdzi: warto przeczytać
Uciekając z sudo – część czwarta NFsec
7 osób twierdzi: warto przeczytać
PowerShell popularniejszy pod Linuxem niż pod Windowsem CHIP.pl
6 osób twierdzi: warto przeczytać
Wiadomości więcej:
Facebook
Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »