▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następny Program NA LIŚCIE (W DÓŁ)
logo: 3gp-converter 3gp-converter
2 osoby polecają
Następny Program NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
logo: CdFly CdFly
2 osoby polecają
Strona programu:

Sportstracker

Sportstracker to wysokiej jakości program do prowadzenia dzienników treningów sportowych. Program najlepiej sprawdza się przy sportach dystansowych - bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie. Główne okno jest podzielone na dwa widoki - podział na dni, w których ćwiczyliśmy oraz podział na rodzaj wykonywanych ćwiczeń (sortowanie rekordów wg rodzaju dyscypliny, czasu... więcej opisu

Polecasz?+2nie polecam 0  

Opis programu:

Sportstracker to wysokiej jakości program do prowadzenia dzienników treningów sportowych. Program najlepiej sprawdza się przy sportach dystansowych - bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie. Główne okno jest podzielone na dwa widoki - podział na dni, w których ćwiczyliśmy oraz podział na rodzaj wykonywanych ćwiczeń (sortowanie rekordów wg rodzaju dyscypliny, czasu trwania, przeciętnej prędkości czy intensywności dystansu). Z ciekawych funkcji programu Sportstracker można wyróżnić możliwość komunikowania się z urządzeniem mierzącym tętno i dodawanie danych do programu. W tego typu programie nie mogło zabraknąć również statystyk, które można generować na podstawie wielu różnych kryteriów. Program potrafi także przedstawiać dane w postaci diagramów.

Informacje o Sportstracker współtworzą:

 

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »