Głosuj i polecaj dystrybucje, środowiska graficzne, programy i gry,
które wg Ciebie warto używać.

Evolution

To rozbudowany program pocztowy oraz organizer (kalendarz, lista zadań, książka adresowa) dla środowiska Gnome. Obsługuje wiele kont pocztowych, umożliwia sortowanie wiadomości wedle zadanych kryteriów oraz przeszukiwanie poczty. Posiada filtr niechcianej poczty wykorzystując SpamAssassin. Umożliwia ponadto synchronizację z palmtopami.
13 osób poleca, a 1 nie
Strony WWW: 2

Brasero

Bardzo prosty w obsłudze program do nagrywania płyt CD/DVD przeznaczony dla środowisko graficznego GNOME. Potrafi m.in. nagrywać Video DVD, Audio CD, kopiować nagrywać obrazy i formatować CD/DVD, obsługuje poza standardowym rozszerzeniem obrazu .iso także pliki .cue.
12 osób poleca, a 1 nie
Strony WWW: 3
Kategoria:multimedia

Warsztat

Bardzo prosty system do ewidencji prac mini warsztatów samochodowych. Najprostszy sposób na ogarnięcie komu co i kiedy naprawialiśmy.
12 osób poleca, a 3 nie
Strony WWW: 1
Kategoria:programy dla firm

Kaffeine

Odtwarzacz multimedialny dla KDE. Jego dużą zaletą jest intuicyjny i przejrzysty interfejs. Domyślnie wykorzystuje silnik Xine, ale można także używać GStreamer. Odtwarza pliki audio/video, płyty VCD/DVD, obsługuje DVB, posiada ripper płyt AudioCD i wiele innych ciekawych funkcji.
12 osób poleca
Strony WWW: 2
Kategoria:multimedia

Totem

Odtwarzacz multimediów dla środowiska GNOME
12 osób poleca, a 1 nie
Strony WWW: 2 | Galeria: 1
Kategoria:multimedia

XnView

Prosta przeglądarka plików graficznych obsługująca ogromną ilość formatów. Potrafi m.in. zmienić rozdzielczość, ilość barw i nakładać różne efekty danego obrazka.
12 osób poleca
Strony WWW: 3
Kategoria:grafika

Audacious

Wygodny odtwarzacz plików muzycznych łudząco podobny do Winampa pod Windows lub XMMS z Linuksa. Nie jest jednak kontynuacją projektu XMMS, tylko jego odgałęzieniem. Audacious ma w założeniu być samodzielnym pełnym odtwarzaczem muzycznym, z własnym silnikiem. W porównaniu do XMMS posiada ...
11 osób poleca
Strony WWW: 2
Kategoria:multimedia

KleanSweep

Przeznaczeniem tego programu jest wyszukiwanie i usuwanie niepotrzebnych plików oraz katalogów w celu odzyskania wolnego miejsca, a także po prostu zaprowadzenie porządku na dysku. Program potrafi wyszukać puste pliki i katalogi, nieaktywne dowiązania, niedziałające pliki wykonywalne (np. bez wymaganych bibliotek), ...
10 osób poleca, a 1 nie
Strony WWW: 1
Kategoria:narzędzia

KMPlayer

Kombajn multimedialny wykorzystujący do odtwarzania plików audio i video takie silniki jak Mplayer, Xine oraz Gstreamer. Dzięki czemu wspiera wszystkie obsługiwane przez te programy pliki oraz DVD, CDROM, VCD i VDR. Wspiera ponadto wiele formatów playlist: PLS, M3U, ASX, XSPF, ...
10 osób poleca, a 2 nie
Strony WWW: 1
Kategoria:multimedia

Psi

Psi jest klientem sieci Jabber/XMMP. Współpracuje również (poprzez transport) z innymi protokołami typu IM, np. AIM, ICQ, MSNM, YahooM czy nawet Gadu-Gadu.
10 osób poleca
Strony WWW: 1


Linux i Programy

Znajdź dobre programy na system Linux

Wiadomości/ warto przeczytać

Żarty się skończyły – REAPER 5.974 Przystajnik
10 osób twierdzi: warto przeczytać
Trochę o ulimit oraz prlimit NFsec
13 osób twierdzi: warto przeczytać
digiKam 6.1.0 i wtyczki od nowa Przystajnik
11 osób twierdzi: warto przeczytać
Uciekając z sudo – część czwarta NFsec
10 osób twierdzi: warto przeczytać
PowerShell popularniejszy pod Linuxem niż pod Windowsem CHIP.pl
9 osób twierdzi: warto przeczytać
Wiadomości więcej:
Facebook
Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »