Reklama na LinuxPortal.pl

W portalu LinuxPortal.pl dostępna jest tylko jedna forma reklamy w postaci modułu reklamowego, w którym można umieścić reklamę graficzną o rozmiarze max 250px na 250px. Format pliku: jpg, png, gif. Nie przyjmujemy reklam animowanych.

Moduł umieszczony jest na głównej stronie portalu oraz m.in. w działach: Wiadomości, Wpisy i Blogi, Linux i Programy oraz Aktualności z obserwacji.

Ilość odsłon modułu reklamowego zmienia się codziennie. Aktualnie ilość odsłon w ciągu jednego dnia to: -3 200 Jest to średnia z ostatnich 30 dni.

Na LinuxPortal.pl nie umieszczamy artykułów oraz linków sponsorowanych.

Zaproponuj swoją cenę!

Nie mamy cennika za publikacje reklam! Wszystko zależy od reklamodawców.

Zbieramy oferty od zainteresowanych i wybieramy tę, która będzie mieć najwyższą cenę.
Jeśli będzie tylko jedna oferta - reklama zostanie wyemitowana po zaproponowanej stawce!
Propozycje prosimy podawać w cenach netto do których doliczymy Vat 23%.

Dodawanie reklam wykonuje redakcja.
W przygotowaniu jest funkcja, która umożliwi użytkownikom samodzielne dodawanie reklam, proponowanie kwot oraz rezerwowanie terminów publikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania reklam jeśli nie będą one zgodne z ogólnie pojętą tematyką LinuxPortal.pl lub będą bardzo inwazyjne.

Można wykupić reklamę jednorazowo od 1 dnia do 7 dni.

Dlaczego, można wykupić reklamę najdłużej tylko na 7 dni? Aby jeden reklamodawca nie zablokował publikacji reklamy innym reklamodawcom w dłuższym czasie.

W zgłoszeniu, oprócz ceny i ilości dni emisji należy podać link do strony, która ma być reklamowana oraz można już załączyć plik graficzny, który ma być umieszczony w module reklamowym.

Napisz lub zadzwoń do nas: Kontakt do redakcji.

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »