▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następne NA LIŚCIE (W DÓŁ)
logo: FluxBox FluxBox
13 osób poleca, a 1 nie
Następne NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
logo: Window Maker Window Maker
87 osób poleca
Strona środowiska graficznego / menadżera okien:

Enlightenment

To lekki, estetyczny menedżer okien dla Linuksa. Głównym celem autorów projektu było stworzenie środowiska, które można w maksymalnym stopniu konfigurować. Enlightenment może pracować z Gnome jako menedżer dla tego środowiska oraz samodzielnie. Twórcy nazywają Enlightenment 'desktop shell', czyli 'powłoką pulpitu'. Oznacza to, że program wykonuje różne inne funkcje oprócz zarządzania... więcej opisu

Polecasz?+33nie polecam-1  

Opis środowiska:

To lekki, estetyczny menedżer okien dla Linuksa. Głównym celem autorów projektu było stworzenie środowiska, które można w maksymalnym stopniu konfigurować. Enlightenment może pracować z Gnome jako menedżer dla tego środowiska oraz samodzielnie. Twórcy nazywają Enlightenment 'desktop shell', czyli 'powłoką pulpitu'. Oznacza to, że program wykonuje różne inne funkcje oprócz zarządzania oknami, jednak nie jest tak rozbudowany jak KDE czy Gnome, co upodabnia go raczej do takich środowisk jak Xfce czy Fluxbox. Enlightenment cechuje również atrakcyjny wygląd i duża ilość efektów specjalnych, a także ciekawie prezentujący się własny menedżer logowania (Entrance - odpowiednik KDM czy GDM). W opinii wielu użytkowników, E prezentuje się nawet lepiej, niż popularne Gnome czy KDE.

Informacje o Enlightenment współtworzą:

 

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »