▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następny Wpis NA LIŚCIE (W DÓŁ)
Novell zaoferował najdłuższy (aż 10 lat!) w branży program wsparcia dla systemu Linux Blog firmy SUSE Polska Sp. z o.o.
6 osób twierdzi: warto przeczytać
Następny Wpis NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
Zapraszamy na bezpłatną konferencję „IT in Action” w Krakowie, 19 maj 2011r. Blog firmy SUSE Polska Sp. z o.o.
7 osób twierdzi: warto przeczytać
Holding Attachmate Group (zobacz http://www.attachmategroup.com ) poinformował o zakończeniu procesu połączenia z firmą Novell, Inc., światowym liderem w dziedzinie zarządzania przetwarzaniem danych. Zgodnie z warunkami ostatecznego porozumienia o fuzji z 22 listopada 2010 r. (www.attachmategroup.com/news/attachmate-corporation-to-acquire-novell-inc.html ), Novell będzie działał na rynku jako dwie niezależne jednostki biznesowe posługujące się markami Novell® i SUSE®, i dołączy do już funkcjonujących podmiotów Attachmate® i NetIQ® w ramach holdingu Attachmate Group. Włączenie firmy Novell do holdingu Attachmate Group wzmocni całą grupę oraz jej możliwości wspierania klientów w osiąganiu strategicznych i taktycznych korzyści biznesowych poprzez dostarczanie im innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości produktów i najwyżej klasy usług. Portfolio produktów w grupie Attachmate obejmuje teraz komplementarne rozwiązania: systemy zarządzania środowiskiem IT; oprogramowanie open source; platformy do organizacji środowiska pracy i obsługi użytkowników w sieci; oprogramowanie do modernizacji systemów IT i realizowania połączeń z komputerami typu host; systemy bezpieczeństwa, zarządzania tożsamością i zgodności z przepisami; obsługa środowisk wirtualnych i typu cloud. Polscy klienci i partnerzy handlowi będą nadal obsługiwani przez lokalne przedstawicielstwo Novell Sp. z o.o., które dysponuje doświadczonym zespołem marketingowo-handlowym oraz grupą profesjonalnych konsultantów technicznych zapewniających wsparcie użytkownikom i wspierających partnerów w obszarze projektowania, wdrażania i usług pomocy technicznej dla produktów oferowanych przez połączone firmy. Więcej informacji o holdingu można znaleźć na stronie http://www.attachmategroup.com Informacje o Attachmate Group Grupa Attachmate z siedzibą w Houston w Teksasie jest prywatnym holdingiem dostarczającym oprogramowanie pod odrębnymi markami IT, ukierunkowanym na długofalowy sukces swoich klientów. Dostarczane rozwiązania pomagają firmom w rozbudowie, obsłudze i zapewnieniu bezpieczeństwa coraz bardziej złożonych środowisk IT. Główne jednostki holdingu to Attachmate ( http://www.attachmate.com ), NetIQ ( http://www.netiq.com ), Novell ( http://www.novell.com ) oraz SUSE ( http://www.suse.com ).

Na ten temat napisali: (4): Blog firmy SUSE Polska Sp. z o.o., Linux.pl, Computerworld, TechIT.pl.

Zobacz wszystkie wiadomości na ten temat:
Novell informuje o finale fuzji z Attachmate

Udostępnij informacje o Wpisie w sieciach społecznościowych:
Polub LinuxPortal.pl:

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+

Wpisy z blogów/ TOP 30dni

Pliki /etc/shadow, /etc/security/passwd i /etc/group - Dodawanie nowych użytkowników - cz.3 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
41 osób twierdzi: warto przeczytać
Polecenia useradd i newusers - Dodawanie nowych użytkowników - cz.5 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
39 osób twierdzi: warto przeczytać
Linux for Woman Beings KDEFamily.pl
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Prosta kompilacja jądra jack
34 osoby twierdzą: warto przeczytać
Wpisy z blogów więcej:
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »