▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następny Wpis NA LIŚCIE (W DÓŁ)
Pobieranie albumów w Ogg Vorbis z Jamendo azhag
16 osób twierdzi: warto przeczytać
Następny Wpis NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
Nowości KDE SC 4.10 cz. 3 – Ustawienia wyświetlania i monitora dla KDE KDEFamily.pl
18 osób twierdzi: warto przeczytać, a 2 , że nie
PATRONAT LinuxPortal.pl

LinuxPortal.pl objął patronat medialny nad konferencją Linux Days 2012. Podczas spotkań zostaną zaprezentowane najnowsze technologie open source do obsługi serwerowni i centrów danych opracowane w SUSE.

Linux Days 2012 odbędzie się w okresie od 16 do 24 października 2012r. w 4 miastach. Wszystkie spotkania rozpoczną się około godziny 9:30. W Krakowie, 16 października w Hotelu Best Western Premier, 17 października we Wrocławiu w Park Hotel Diament Wrocław, 23 października w Gdańsku w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (wcześniej Hevelius) oraz 24 października w Warszawie w Sali konferencyjnej BUW. Organizatorem jest firma Novell, krajowy przedstawiciel SUSE w Polsce.

Strona konferencji : http://www.suse.pl/linuxday2012

Linux Days 2012
Linux Days 2012

Poniżej zamieszczam informacje otrzymaną od Organizatora:

W ramach organizowanego już po raz trzeci w Polsce cyklu spotkań Linux Days 2012 (http://www.suse.pl/linuxday2012 ) zostaną zaprezentowane najnowsze technologie open source opracowane w SUSE, służące do obsługi serwerowni i centrów danych. W tym roku konferencje odbędą się w Krakowie (16 X), Wrocławiu (17 X), Gdańsku (23 X) i Warszawie (24 X). Pokazy zostaną oparte o SUSE Linux Enterprise 11 Service Pack 2 - najnowszą wersję systemu Linux do zastosowań biznesowych, która pracuje wydajniej i bardziej niezawodnie niż poprzednie.

W programie spotkań znajdziemy przykłady wykorzystania oprogramowania open source do wirtualizacji serwerów, zwiększania niezawodności działania środowiska IT i zabezpieczania go na wypadek awarii za pomocą GEO-klastrów, czyli klastrów rozproszonych geograficznie. Pokazy obejmą tworzenie urządzeń programowych (software appliance) do uruchamiania własnych aplikacji na Linuksie oraz budowanie na open source prywatnej chmury. Administratorów systemów mogą zainteresować sesje o zarządzaniu serwerami Linux i wykonywaniu kopii zapasowych w technologii multi-streaming zwiększającej wydajność archiwizacji.

Wszystkie sesje i pokazy odbędą się w języku polskim. Wyjątek stanowić będzie sesja główna podczas spotkania w Warszawie, gdzie na otwarciu gościem specjalnym konferencji będzie Peter Sechser, dyrektor Global Business Development w firmie SUSE. Peter podczas tej sesji podsumuje najważniejsze osiągnięcia SUSE, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie. Przedstawi również projekty, nad którymi firma obecnie pracuje.

Konferencje Linux Day 2012 są bezpłatne i przeznaczone dla przedstawicieli firm i instytucji zawodowo zajmujących się tematyką IT. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: http://www.suse.pl/linuxday2012

Strona konfrencji : http://www.suse.pl/linuxday2012

Udostępnij informacje o Wpisie w sieciach społecznościowych:
Polub LinuxPortal.pl:

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+

Wpisy z blogów/ TOP 30dni

Pliki /etc/shadow, /etc/security/passwd i /etc/group - Dodawanie nowych użytkowników - cz.3 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
41 osób twierdzi: warto przeczytać
Polecenia useradd i newusers - Dodawanie nowych użytkowników - cz.5 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
39 osób twierdzi: warto przeczytać
Prosta kompilacja jądra jack
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Linux for Woman Beings KDEFamily.pl
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Wpisy z blogów więcej:
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »