▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następny Konkurs NA LIŚCIE (W DÓŁ)
Konkurs: Dziennikarz LinuxPortal.pl miesiąca lipca 2011r.
14 osób poleca
Następny Konkurs NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
Konkurs: Dziennikarz LinuxPortal.pl miesiąca września 2011r.
8 osób poleca
[Konkurs zakończony]

Konkurs: Książka za komentarz

LinuxPortal.pl wraz z wydawnictwem Helion.pl http://helion.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie - Książka za komentarz. To już druga edycja konkursu. Pierwszy konkurs został przeprowadzony w formie mini konkursu w lipcu.

Nagroda
Jedna dowolna książka z oferty http://helion.pl aktualnie dostępna w którejkolwiek kategorii! (Nie dotyczy książek m.in. dostępnych wyłącznie w druku na żądanie oraz w przedsprzedaży).

Czas trwania konkursu
Konkurs trwa do końca września 30.09.2011r. (piątek). Wyniki zostaną podane w dniach od 1 do 3 października 2011r. jako aktualizacja do wpisu a także zostaną wysłane pocztą elektroniczną do zwycięzcy.

Jak zacząć?
Aby wziąć udział w konkursie należy dodać komentarz pod co najmniej jedną Wiadomością w dziale Wiadomości: http://www.linuxportal.pl/news.

Kryteria wyboru zwycięzcy
Jedno kryterium wyboru - ilość punktów zdobytych za najlepszy komentarz. Punkty będzie przyznawać redakcja LinuxPortal.pl. Wybrana zostanie jedna osoba.

Kryteria punktowe oceny komentarzy
Dodawane komentarze będą oceniane przez redakcję LinuxPortal.pl pod kilkoma względami: poziom merytoryczny, unikalność wypowiedzi, poprawność językowa, ilość odpowiedzi do ocenianego komentarza.

Powiadomienia wybranych osób
Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną na adres podany przy rejestracji. Nastąpi to w dniach od 1 do 3 października 2011r. (po zakończeniu konkursu).

Nagroda zostanie wysyłana tylko na adres na terenie Polski.

Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie do redakcji LinuxPortal.pl pocztą elektroniczną, swoich danych adresowych nie później niż 7 dni od daty otrzymania informacji o wygranej.

Redakcja LinuxPortal.pl zastrzega sobie prawo do nie przyznawania nagrody w przypadku kiedy poziom dodanych komentarzy nie będzie satysfakcjonujący.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do dodawania komentarzy!

Pozdrawiamy
Redakcja LinuxPortal.pl

Rozstrzygnięcie konkursu!

Nagroda została przyznana użytkownikowi: Mecin

za komentarz:
http://www.linuxportal.pl/news/gnome-3-2-id97448#4707

Serdecznie gratulujemy!

Redakcja
LinuxPortal.pl

Dodano: 7 lat temu
Udostępnij informację o Konkursie w sieciach społecznościowych:
Polub LinuxPortal.pl:

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »