Źródło:

Dziennik Internautów

Dziennik Internautów (DI) to niezależny serwis informacyjny poświęcony tematyce internetu, telekomunikacji, e-biznesu oraz nowych technologii. DI często zajmuje się przedstawianiem problemów, jakie napotykają użytkownicy nowych technologii i doprowadzeniem do ich rozwiązania przez zainteresowane strony. WWW: http://di.com.pl RSS: http://feeds2.feedburner.com/glowny-di

Polecasz?+2  
« wróć do listy
Wiadomość: 924 z 958
Następna Wiadomość NA LIŚCIE (W DÓŁ)
Microsoft i Novell: nowy rok współpracy, nowe produkty Dziennik Internautów
1 osoba twierdzi:: warto przeczytać
Następna Wiadomość NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
Opera Mini 4.2 już jest, także na Androidzie Dziennik Internautów
2 osoby twierdzą:: warto przeczytać
logo: Dziennik Internautów
Dodano: 16 lat temu
+1
warto
przeczytać
?
nie warto czytać  0

Via jeszcze bliżej Open Source

Prace nad otwartym sterownikiem wideo dla chipsetów Via IGP to kolejne działania tajwańskiego producenta mające wesprzeć środowisko Open Source. Tym razem pomoc otrzyma społeczność OpenChrome.

Przejdź do pełnego tekstu: Via jeszcze bliżej Open Source

Udostępnij informacje o Wiadomości w sieciach społecznościowych:
Polub LinuxPortal.pl:

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+
Wiadomość: 924 z 958
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »