▲ Zwiń komunikat

Wpłać dowolną kwotę na rozwój LinuxPortal.pl

Jeśli LinuxPortal.pl jest dla Ciebie ważnym miejscem w Internecie to prosimy Cię o wpłatę dowolnej kwoty na rozwój portalu.
Nawet 1 zł.
Bardzo dziękujemy!

Wybierz metodę wpłaty

« wróć do listy
Następny Wpis NA LIŚCIE (W DÓŁ)
Kat - nowoczesny system wyszukiwania plików Blog firmy Amazis
4 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Następny Wpis NA LIŚCIE (W GÓRĘ)
Nowości w programie SMABI Blog firmy Smabi
4 osoby twierdzą:: warto przeczytać
Wpis:

Mandriva Linux 2005 najlepszą dystrybucją biurkową!

Dodano: środa, 23 listopad 2005r.

Mandriva Linux 2005 otrzymała na konferencji "Linux Gigacon - Linux w zastosowaniach profesjonalnych" Złotego Pingwina w kategorii "Najlepsza dystrybucja biurkowa". W imieniu firmy Mandriva Poland nagrodę odebrał Pan Łukasz Małyszka, Kierownik Labolatorium firmy NTT System Sp. z o.o.
NTT System jest największym partnerem i odbiorcą rozwiązań OEM dostarczanych przez Mandrivę i aktywnie uczestniczy w pracach nad rozwojem systemu Mandriva Linux.

"Odebrałem tę nagrodę nie tylko w imieniu Mandriva Polska, ale także w imieniu naszych klientów, którzy są z owego systemu zadowoleni. Pół roku współpracy z firmą Mandriva, kilka tysięcy komputerów miesięcznie z preinstalowanym systemem Mandriva, zadowolenie klientów świadczą o tym, że dokonaliśmy dobrego wyboru, a "Złoty Pingwin" utwierdza nas tylko w przekonaniu, że był to strzał w dziesiątkę"-powiedział Łukasz Małyszka.

"Bardzo cieszymy się z otrzymanej nagrody, która jest potwierdzeniem jakości produktu Mandriva S.A. jako rozwiązania typu desktop. Chcielibyśmy podziękować Społeczności, Partnerom biznesowym oraz wszystkim pozostałym za okazywane wsparcie dzięki których to wyróżnienie nie byłoby możliwe" - powiedział Marcin Zalicki Product Manager firmy Mandriva Poland.

Konferencja Linux® GigaCon odbyła się w dniach 15-16 listopada 2005 w Warszawie. Konferencja w poprzednich trzech edycjach była znana jako LinuxPRO.

Linux® GigaCon 2005 to największe spotkanie użytkowników oraz twórców rozwiązań tworzonych na platformie systemu Linux®. Podczas konferencji dokonano przeglądu zastosowań środowiska linuksowego i przeznaczonego dla niego oprogramowania jako podstawy do budowy wydajnych, stabilnych i bezpiecznych rozwiązań.

Źródło: http://www.mandriva.pl
Udostępnij informacje o Wpisie w sieciach społecznościowych:
Polub LinuxPortal.pl:

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy. Dodaj swój komentarz.
logo:
Aby dodać komentarz: zaloguj się ikona LinuxPortal.pl ikona Facebook.com ikona Google+

Wpisy z blogów/ TOP 30dni

Pliki /etc/shadow, /etc/security/passwd i /etc/group - Dodawanie nowych użytkowników - cz.3 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
41 osób twierdzi: warto przeczytać
Polecenia useradd i newusers - Dodawanie nowych użytkowników - cz.5 Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
39 osób twierdzi: warto przeczytać
Linux for Woman Beings KDEFamily.pl
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Pierwsze kroki w systemie Linux - cz.3 - konfiguracja, dodawanie aplikacji i migracja z systemu Windows Fragmenty artykułów z książek wydawnictwa Helion.pl
35 osób twierdzi: warto przeczytać
Wpisy z blogów więcej:

Pierwsze kroki w systemie Linux - cz.3 - konfiguracja, dodawanie aplikacji i migracja z systemu Windows

Rysunek 2.2. Praca z dokumentami tekstowymi, arkuszami kalkulacyjnymi oraz innymi za pomocą pakietu OpenOffice.org

Fragment (trzecia - ostatnia część) rozdziału nr 2 Konfiguracja doskonałego środowiska Linux z książki: Linux. Biblia. Ubuntu, Fedora, Debian i 15 innych dystrybucji. Krok 3. Konfiguracja systemu Istnieje wiele sposobów konfiguracji wyglądu i sposobu działania środowiska GNOME (to domyślne środowisko graficzne ...

35 osób twierdzi: warto przeczytać
Komentarze: 2
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych znanym jako "RODO" pragniemy poinformować Cię,
w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z LinuxPortal.pl.
Zapoznaj się z Polityką prywatności.

Klikając „Zamknij”, zamykasz ten komunikat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez LinuxPortal.pl sp. z o.o. w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.
Zamknij »